In de IJzervlakte rond Diksmuide draait de economie op voeding: hoeves, zuivel, horeca en buurtslagers. Voor hen bouwt Lannoo Koeltechniek koelcellen op maat — robuust, hygiënisch en zuinig. Maar ook in woonhuizen plaatsen we steeds vaker een compacte koelcel: de moderne versie van de koele kelder. Eén adres voor ontwerp, bouw en onderhoud.
Drie generaties vakkennis sinds 1965.
Lange termijn klantenrelatie.
Altijd bereikbaar
24/24, 7/7.
Passie voor afwerking en kwaliteit.
Boerderijwinkels in Esen of Keiem, een brasserie aan de Grote Markt of een traiteur in Pervijze: elke koelvraag is anders. We dimensioneren volume, temperatuur en deurindeling op jouw werking, en kiezen koelgroepen die ook bij intensief gebruik zuinig blijven draaien.
In de polders rond Diksmuide bouwen we koelcellen die oogstpieken aankunnen: extra koelvermogen op de juiste momenten en een regeling die het verbruik daarbuiten laag houdt. Voor hoevewinkels voorzien we presentatievriendelijke deuren en verlichting. En onderhoud? Dat plannen we tussen de seizoenen in.
Indien men lagere temperaturen wenst is dit perfect mogelijk door een koelcel te plaatsen.
Temperatuur regelbaar tussen 1 à 10°C.
Thuis in Diksmuide een voorraadkamer die altijd fris blijft? We klimatiseren je berging tot frigokamer — constant koel, stil en zuinig.
Door het plaatsen van een koelsysteem in de te koelen ruimte bekomt men het equivalent van een constante keldertemperatuur.
De temperatuur is regelbaar tussen +10 a 16 °C.
Ook in Diksmuide: bij Lannoo Koeltechniek kun je er eveneens terecht voor het huren van een koelwagen, een vriescel en een airco.