In Knokke-Heist stellen woningen en appartementen hoge eisen aan klimatisatie: de zilte zeelucht vraagt corrosiebestendige buitenunits, en in een exclusief interieur hoort de techniek onzichtbaar te zijn. Lannoo Koeltechniek combineert beide. We plaatsen in Knokke, Heist, Duinbergen en Het Zoute stille aircosystemen met een afwerkingsniveau dat past bij het vastgoed — voor bewoners, tweedeverblijvers en verhuurders.
Drie generaties vakkennis sinds 1965.
Lange termijn klantenrelatie.
Altijd bereikbaar
24/24, 7/7.
Passie voor afwerking en kwaliteit.
Appartementen op de zeedijk warmen door de grote glaspartijen razendsnel op. Een correct gedimensioneerde airco houdt het binnen aangenaam, zonder tocht of storend geluid. We stemmen de plaatsing van de buitenunit af met de syndicus en respecteren de regels van het gebouw — ook bij plaatsing op terrassen of daken.
Voor villa’s in Het Zoute werken we de volledige installatie weg in plafonds en maatkasten. Geen toestellen in het zicht, enkel verfijnde roosters die opgaan in het interieur.
Van fluisterstille wandunits tot volledig ingewerkte systemen: in Knokke-Heist plaatsen we binnentoestellen die comfort en esthetiek verzoenen.
Volledige inbouw is in Knokke-Heist de norm: koeling en verwarming zonder één zichtbaar toestel.
Ook in Knokke-Heist: bij Lannoo Koeltechniek kun je er eveneens terecht voor een koelcel op maat, een lucht-lucht warmtepomp en wijnkoeling.