Koelwagen huren in Tielt

Logo Lannoo Koeltechniek

De Europafeesten, een trouwfeest in Aarsele of gewoon een groot familiefeest in de tuin: wie in Tielt iets organiseert, haalt zijn koel- of vriesaanhangwagen op tien minuutjes op bij Lannoo Koeltechniek in Zwevezele. Aanpikken achter de auto, thuis aansluiten op het stopcontact, klaar — je dranken en gerechten blijven dagenlang perfect gekoeld.

Ook bakkers, slagers en traiteurs uit Tielt huren bij ons tijdelijke koelcapaciteit, bijvoorbeeld tijdens een verbouwing of de eindejaarsdrukte. Duidelijke dag-, midweek- en weekendtarieven, gekeurde wagens en een vlotte overdracht: zo hoort verhuur te werken.

Voor Tieltse verenigingen werken we graag een vaste jaarafspraak uit: dezelfde wagen op dezelfde feestdata, zonder elk jaar opnieuw te moeten regelen. En moet het ooit dringend, dan is de rit Zwevezele-Tielt zo gereden.

Drie generaties vakkennis sinds 1965.

Lange termijn klantenrelatie.

Google-reviews:

Altijd bereikbaar
24/24, 7/7.

Passie voor afwerking en kwaliteit.

Logo Lannoo Koeltechniek

Koelwagenverhuur voor Tielt en omgeving

De wagens zijn standaard uitgerust met:
– 4 makkelijk regelbare voetsteunen om ook bij oneffen terrein de aanhangwagen pas te plaatsen.
– Uitschuifbare instaptrede met kleine opstap.
– Aan één zijde voorzien van een rek van 3 meter met 4 niveaus.

Onze goedkope huurprijzen KOEL- aanhangwagen:

– 80 €/dag (24h)
– +20 €/dag extra
– 120 €/midweek (ma-vrij)
– 120 €/weekend
– 180 €/week (ma-zo)

Voor langere periodes gelieve ons te contacteren

Onze goedkope huurprijzen VRIES- aanhangwagen:

– 85 €/dag (24h)
– +25 €/dag extra
– 135 €/midweek (ma-vrij)
– 135 €/weekend
– 205 €/week (ma-zo)

Voor langere periodes gelieve ons te contacteren

Ook in Tielt: bij Lannoo Koeltechniek kun je er eveneens terecht voor een koelcel op maat, koelmeubelen voor je zaak, een vriescel, een lucht-lucht warmtepomp, wijnkoeling en een airco.

Logo Lannoo Koeltechniek

Verhuurformulier

We nemen snel contact met je op om beschikbaarheid en praktische afspraken te bevestigen.
Onze koel- en vrieswagens dienen steeds zelf afgehaald en teruggebracht te worden.