Vriescellen en vrieskasten in Ieper

Logo Lannoo Koeltechniek

Hotels, restaurants en slagers in Ieper hebben koeling en diepvries nodig die nooit verstek laat gaan. Lannoo Koeltechniek bouwt in de Westhoek koel- en vriescellen op maat: degelijk geïsoleerd, zuinig in verbruik en exact afgestemd op je producten. Particulieren helpen we aan compacte vriescellen voor de thuisvoorraad.

Drie generaties vakkennis sinds 1965.

Lange termijn klantenrelatie.

Google-reviews:

Altijd bereikbaar
24/24, 7/7.

Passie voor afwerking en kwaliteit.

Logo Lannoo Koeltechniek

Koel- en vriescellen voor de Westhoek

We bouwen cellen in heel Groot-Ieper, van de binnenstad tot Vlamertinge en Boezinge. Het volume, de temperatuurzones en de deurindeling bepalen we samen, zodat de cel werkt zoals jouw zaak of gezin werkt — vandaag en binnen tien jaar.

Ieperse hotels en restaurants kiezen vaak voor gescheiden koel- en vrieszones met aparte deuren — minder koudeverlies, betere organisatie. We tekenen het geheel vooraf uit en bouwen het strak in. De Westhoek staat in onze vaste serviceroute, dus hulp is nooit ver.

Techniek

– Opgebouwd uit geÏsoleerde sandwichpanelen.
– Binnenafmetingen verlopen standaard telkens per 30 cm, dus 30, 60, 90, 120, 150 cm… enz.
– Indien gewenst kunnen we de cellen ook geheel op maat uitbouwen
.
– De cellen zijn leverbaar in verschillende diktes van 6, 8, 10 en 14 cm.
– Leverbaar met of zonder geïsoleerde vloer
.
– Standaard in witgelakte verzinkte staalplaat met polyestercoating RAL9002, of in inox
.
– Ruime keuze aan deuren: schuifdeuren, draaideuren, pendeldeuren, bedrijfsdeuren, enz.

Logo Lannoo Koeltechniek

Dry aged koelcellen in Ieper

Ieperse slagers en chefs die met gerijpt vlees werken, bouwen met ons een dry-aged cel met constante temperatuur en vochtigheid.

Ook in Ieper: bij Lannoo Koeltechniek kun je er eveneens terecht voor een koelcel op maat, koelmeubelen voor je zaak, het huren van een koelwagen, een lucht-lucht warmtepomp, wijnkoeling en een airco.